خرید گیم تایم و شدولند با 1/5 میلیون تومان

خرید گیم تایم

خرید گیم تایم و شدولند با 1/5 میلیون تومان

شاید برایتان سوال باشد که آیا خرید گیم تایم و شدولند با 1/5 میلیون تومان امکان دارد؟ در جواب باید بگویم بله. اگر شما تا آخر همراه مقاله خرید گیم تایم و شدولندز بمانید متوجه می شوید که چه نوعی از شدولند و گیم تایم را باید خریداری کنید. امروزه خرید گیم تایم و شدولندز برای بیشتر افراد یک کار سخت شده. می خواهیم به شما این کمک را بکنیم تا با حداقل ترین قیمت ممکن بتوانید هر دو مورد بالا را خریداری کنید. علت اینکه قیمت گیم تایم ورد آف وارکرافت و شدولند زیاد شده است بالا بودن قیمت دلار می باشد. در سال 2019 گیم تایم و شدولندز به وجود آمده. این نکته را در نظر بگیرید که شما بدون گیم تایم هم می توانید شدولندز را بازی کنید، تنها تا لول 20. برای لول آپ کردن 20 به بالا نیازمند گیم تایم هستید.

گیم تایم مناسب برای خرید

همانطور که میدانید گیم تایم دارای 3 مدل است و هر کدام دارای قیمت خاصی است. اما در این بخش که قرار است در مورد خرید گیم تایم ورد آف وارکرافت صحبت کنیم، بهتر است بدانید کدام گیم تایم مناسب خرید است. برای اینکه شما بتوانید با مبلغ کمی این گیم تایم را خریداری کنید گیم تایم 30 روزه مناسب کار شما است. درست است که گیم تایم 30 روزه دارای مدت زمان کمی است اما این را بدانید که کم ترین قیمت گیم تایم برای game time 30 روزه می باشد. بعد از گیم تایم 60 روزه که محبوب ترین گیم تایم است گیم تایم 30 در رتبه دوم قرار دارد.

خرید گیم تایم مناسب.
گیم تایم برای خرید

شدولندز مناسب برای خرید

حال نوبت آن رسیده است که در مورد خرید shadowland صحبت کنیم. ببینید شدولندز نیز همانند گیم تایم دارای نسخه های خاصی است. ارزان ترین شدولندزی که شما می توانید خرید کنید شدولندز Basic می باشد. شدولندز بیسیک هیچ ویژگی خاصی را برای شما ندارد اما لا اقل می توانید با کم ترین قیمت ممکن خرید شدولندز را انجام دهید. برای اینکه شما بتوانید خرید شدولندز بیسیک را انجام دهید می توانید به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید. فروشگاه گیفت کد 98 همواره سعی کرده است که در سریع ترین زمان این شدولندز را به دست مشتریان عزیز خود برساند.

مزایا و معایب خرید شدولند و گیم تایم وارکرافت

ببینید زمانی که شما خرید گیم تایم و شدولندز با 1/5 میلیون تومان انجام می دهید برای شما یک سری مزایا و معایب به وجود می آید. اما مزایا خرید گیم تایم و شدولندز عبارتند از:

 1. صرفه جویی در هزینه
 2. خرید آسان و مطمن
 3. گیم زدن با کم ترین هزینه
 4. کاملا مطمئن

اما معایب خرید شدولند و گیم تایم نیز به صورت زیر است:

 • بهره نبردن از ویژگی های شدولند اپیک مانند دریافت گیم تایم رایگان
 • سخت شدن کار شما
 • خرید پی در پی گیم تایم

می توان گفت که مزایا خرید گیم تایم و شدولندز با 1/5 میلیون تومان نسبت به معایب آن بیشتر است و به صورت کامل به نفع شما است که شما این خرید را انجام دهید.

 

بررسی قیمت های گیم تایم و شدولند

هر زمان که شما می خواهید خرید گیم تایم و شدولندز با 1/5 میلیون تومان را انجام دهید می بایست قیمت تمامی سایت ها را در نظر بگیرید. اما از طرفی دیگر فروشگاه گیفت کد 98 کار شما را ساده کرده است. این گونه که شما می توانید با کم ترین قیمت ممکن هر 2 این را خریداری کنید. یک پوهن مثبتی که فروشگاه گیفت کد 98 نسبت به دیگری ها دارد این است که حتی در برخی مواقع دیده شده است که شما می توانید با 1/5 میلیون تومان کمتر هم خرید هر 2 را انجام دهید.

قیمت شدولندز و گیم تایم
بررسی قیمت های گیم تایم و شدولندز

باور غلط در مورد سرور گیم تایم و شدولندز

همچنان برخی از افراد می باشند که فکر می کنند سرور گیم تایم و شدولند در قیمت آنها تاثیر گذار می باشد. این گونه که اگر سرور اروپا بهترین سرور حال حاضر وارکرافت شدولندز و گیم تایم است بنابراین قیمت آن نیز باید بالاتر باشد. اما این باور غلط می باشد و سرور مورد نظر هیچ تاثیری در قیمت گیم تایم و Shadowlands ندارد.

بازی وارکرافت shadowlands

این بازی در سال 2019 بود که عرضه شد. بلیزارد توانست که دوباره قدرت خود را به شرکت های سازنده گیم نشان دهد. می توان گفت که یکی از اصلی ترین علت های که باعث شد این بازی تا حدی پولی بشود خوب بودن آن و فراتر از انتظار بودن آن می باشد. نسخه شدولندز بازی وارکرافت مانند گیم تایم نمی باشد که بتوانید تا یه حدی از آن را بازی کنید. برای اینکه شما بتوانید این بازی را انجام دهید می بایست یک اکانت مستقل را برای خود خریداری کنید. از طرفی دیگر اصلی ترین دلیلی که باعث محبوبیت این بازی شده است ارتقاء بخش گرافیکی آن است. اگر به دهه های قبل دقت کرده باشید متوجه می شوید که هیچ گاه وارکرافت از گرافیک بالایی برخوردار نبوده اما نسخه شدولندز یک طوفان عظیمی را به راه کرد.

شدولندز
بازی وارکرافت شدولندز

مزایا بازی وارکرافت شدولندز

زمانی که شما بازی وارکرافت شدولندز را انجام می دهید یک سری مزایا خاص به وجود می آید. این مزایا به شکل زیر می باشد:

 1. کسب تجربه جدید
 2. سطح گرافیکی بالا
 3. ارتباط با دیگر پلیر های بازی
 4. لول آپ به سبک جدید
 5. فارم گلد به سبک جدید

می توان گفت که 5 مورد بالا اصلی ترین مزایا بازی وارکرافت شدولندز می باشد.

نتیجه گیری خرید گیم تایم و شدولندز با 1/5 میلیون تومان

در سخن آخر به این نتیجه میرسیم که برای اینکه شما بتوانید خرید گیم تایم و شدولند با 1/5 میلیون تومان را انجام دهید می توانید به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید. اصلی ترین دلیل محبوبیت و پولی شدن این بازی امکانات جدید فوق العاده آن می باشد. اصلی ترین مزایا انجام این بازی بهبود گرافیک بازی و بالاتر رفتن سرعت ارتباط با سرور ها می باشد. بازی وارکرافت شدولندز به صورت جدا دارای چندین سرور است و شما دیگر نگرانی دیسکانکت شدن را نخواهید داشت.

سوالات متداول خرید گیم تایم و شدولندز با 1/5 میلیون تومان

 • آیا می توان برای خرید پت به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه کرد؟
  بله شما می توانید برای خرید پت مورد نظر به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید.
 • قیمت خرید گیم تایم 30 روزه چه مقدار است؟
  قیمت گیم تایم 30 روزه برای شما عزیزان به مبلغ 350 هزار تومان می باشد.
 • قیمت خرید شدولند بیسیک چه مقدار می باشد؟
  قیمت این محصول نیز برای شما عزیزان به مبلغ 1,050,000 هزار تومان می باشد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *