خرید شدولند وارکرافت

خرید شدولند برای وارکرافت

خرید شدولند برای وارکرافت

شدولند یکی از پچ های بوده است که در سال 2019 برای وارکرافت عرضه شده است. مهم ترین عامل برای بازی کردن وارکرافت در حال حاضر شدولند می باشد. شدولند آخرین پچ وارکرافت است که شما می توانید با استقاده از ان به بازی واکرافت بپردازید. اما یک نکته مهمی که وجود دارد این است که چطور می توان شدولند را خریداری کرد؟ شما می توانید به انواع سایت های فروشگاهی مراجعه کنید برای خرید شدولند وارکرافت.

اگر به دنبال این می باشید که شدولند را به ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کنید فروشگاه گیفت کد بهترین گزینه برای شما می باشد. هدف اصلی ما در این مطلب این می باشد که خرید شدولند را برای مشتریان عزیز به صورت کامل توضیح دهیم. شدولند یکی از بهترین پچ های بوده است که برای وارکرافت اضافه شده است. اما این را بدانید که برای اینکه بتوانید شدولند را نیز بازی کنید نیاز به یک سری امکانات دیگر نیز دارید.

چرا باید شدولند را خریداری کنیم؟

اگر بخواهیم یک نگاهی به خرید شدولند WAR CRAFT داشته باشیم این است که اصلی ترین دلیل برای بازی کردن WAR CRAFT شدولند می باشد. اما یک سری نکات دیگر می باشد که شما باید شدولند را خریداری کنید و عبارتند از:

 1. بازی کردن وارکرافت در جدید ترین نسخه
 2. ویژگی های بسیار زیاد در شدولند
 3. اکسپنشن جدید
 4. اسپل های جدید
 5. برای اینکه بتوانید لول خود را به 60 برسانید نیاز به شدولند دارید

5 موارد بالا مهم ترین عامل برای این می باشد که شما بتوانید خرید شدولند وارکرافت را انجام دهید.

علت خرید شدولند
چرا باید شدولند را خریداری کنیم ؟

نکته مهم برای خرید شدولند

اصلی ترین نکته ای که شما باید برای خرید شدولند در نظر بگیرید این می باشد که شما علاوه بر شدولند باید گیم تایم را خریداری کنید. می توان گفت که گیم تایم زیر مجموعه بازی و نیاز اصلی شما برای بازی کردن شدولند می باشد. مهم ترین سوالی که اینجا ایجاد می شود این است که آیا گیم تایم فقط برای شدولند است؟ در جواب باید گفت بله چرا که حین اینکه شدولند معرفی شد گیم تایم نیز معرفی شد و شما نیاز دارید که برای بازی کردن شدولند گیم تایم را نیز خریداری فرمایید.

برای خرید گیم تایم 30 روزه و 60 روزه تنها کافیست کلیک کنید.

انواع نسخه های شدولند برای خرید

بعد از اینکه پچ شدولند معرفی شد تصمیم گرفته شد که یک سری بسته های الحاقی یا همان DLC های خاص به این پچ ارائه شود. در حال حاضر 3 نسخه شدولند وجود دارد و هر کدام دارای قیمت خاص می باشد. نسخه های شدولند برای خرید عبارتند از :

 • نسخه استاندارد Base Edition

  این نسخه از بازی یک نسخه معمولی می باشد و شما می بایست از پایه این بازی را آغاز کنید در صورت نداشتن اکانت قبلی

 • نسخه Heroic Edition

  این نسخه تا حدی نسبت به نسخه قبلی بالا تر می باشد و یک سری ویژگی های خاص برای شما در این نسخه قرار گرفته است. ویژگی های که برای شما ارائه می شود بستگی به اکانت گیم شما دارد.

 • نسخه Epic Edition

  می توان گفت که بهترین نسخه شدولند برای خرید نسخه اپیک می باشد. معمولا در تمامی بازی ها نسخه اپیک نسبت به نسخه های دیگر برتر می باشد.

نسخه های شدولند
انواع نسخه های شدولند

نسخه های که در بالا برای شما عزیزان ارائه شد اصلی ترین نسخه ها می باشد. اگر در هرجا غیر از این نسخه ها را مشاهده کردید نسخه دروغ می باشد و هیچ نسخه دیگری غیر از 3 نسخه بالا وجود ندارد.

قیمت انواع نسخه های بازی shadow land

زمانی که صحبت از بازی خارجی می شود قیمت نسخه ها نیز بر حسب یورو می باشد. برای اینکه شما بتوانید انواع نسخه های شدولند را خریداری کنید می توانید به سایت فروشگاهی گیفت کد 98 مراجعه کنید. در این بخش می خواهیم که قیمت خرید شدولند وارکرافت را چه به دلار و چه به واحد پولی کشورمان را برای شما عزیزان درج کنیم.

 1. قیمت نسخه Base Edition

  این نسخه به دلیل اینکه ساده ترین نسخه شدولند می باشد نسبت به بقیه نسخه ها ارزان تر می باشد. قیمت این نسخه به ارز خارجی یورو 39.99 یورو می باشد. اما به صورت ارز کشورمان قیمت 800,000 هزار تومان می باشد. گیفت کد 98 سعی کرده است برای تمامی مشتریان خود ارزان ترین قیمت را در نظر بگیرد.

 2. قیمت نسخه  Edition Heroic

  قیمت این نسخه به شکل یورو 54.99 می باشد. گیفت کد برای افرادی که این نسخه را خریداری می کنند یک تخفیف نیز در نظر گرفته است که قیمت آن فقط 1,100,000 هزار تومان می باشد که نسبت به سایت های دیگر بسیار ارزان است.

 3. قیمت نسخه Epic Edition

  همان طور که می دانید این بهترین و مهم ترین نسخه برای خرید شدولند وارکرافت می باشد. قیمت آن به شکل یورو 79.99 می باشد. اما شکل آن به نرخ داخلی کشورمان 1,480,000 هزار تومان می باشد.

در تمامی قیمت های بالا گیفت کد سعی کرده است که ارزان ترین قیمت ها را نسبت به سایت های دیگر در نظر بگیرد. مهم ترین سوالی که وجود دارد این است که چرا قیمت این نسخه ها تا حدی گران می باشد؟  متاسفانه به علت اینکه ارز یورو در حال حاضر رو به بالا رفتن قیمت خود می باشد باعث شده است که قیمت این نسخه ها نیز گران شود. اما این را بدانید که زمانی که شما نسخه مورد نظر را خریداری می کنید از سایت ما دیگر نیاز ندارید که بعدا نیز دوباره آن را خریداری کنید.

قیمت شدولند
قیمت انواع نسخه های بازی shadow land

بن شدن اکانت شدولند

یکی موردی که همواره وجود داشته دارد این است که در صورت بن شدن در شدولند باید اقداماتی را انجام دهیم؟ ببینید زمانی که شما در شدولند بن می شوید می بایست دوباره یک نسخه جدیدی را خریداری کنید. اما این را بدانید که در صورت بن شدن در شدولند هم حساب شدولند شما و هم حساب اصلی وارکرافت شما بن می شود. بنابراین توصیه می شود که اگر به فکر پول خود می باشید هیچ وقت از چیت های که برای WAR CRAFT عرضه می شود استفاده نکنید.

خرید شدولند وارکرافت از بتل نت

اگر شما در خارج کشور زندگی می کنید و امکان خرید برای شما وجود دارد می توانید از سایت بتل نت اکانت شدولند خود را خریداری کنید. یک ویژگی که خرید از بتل نت برای کاربران وجود دارد این است که معمولا برای شما ارزان تر حساب می شود. این را در نظر داشته برای اینکه بتوانید شدولند را خریداری کنید نیاز به ولت دارید. اگر به دنبال خرید ولت می باشید می توانید به گیفت کد 98 مراجعه فرمایید.

سرور های خاص حین خرید شدولند WAR CRAFT

یک نکته ای که همیشه باید در نظر بگیرید این است که حین خرید شدولند باید سرور مورد نظر را انتخاب کنید. شدولند ساخته شده از 2 سرور اصلی می باشد. سرور های شدولند عبارتند از:

 • سرور اروپا
 • سرور آمریکا

درست است که گیم تایم دارای انواع سرور خاصی می باشد. اما شدولند دارای 2 سرور اصلی می باشد که شما می توانید برای بازی یکی از این سرور را انتخاب کنید.

خرید شدولند وارکرافت به عنوان هدیه

یکی از ویژگی های که شدولند نسبت به بقیه گیم ها دارد هدیه دادن آن می باشد. این گونه که اگر تولد دوست گیمر شما می باشد می توانید به عنوان هدیه از آن استفاده کنید. شما می توانید برای هدیه دادن اکانت شدولند به دوستان خود از سایت گیفت کد خریداری کنید. سوالی که وجود دارد این است که هدیه دادن شدولند به چه شکل است؟ این گونه که شما اکانت را خریداری می کنید به عنوان گیفت و کدی که دریافت می کنید را به دوست خود ارائه می دهید. در مطالب در مورد نحوه اکتیو کردن شدولند برای شما عزیزان توضیح داده شده است.

گیفت شدولند
خرید شدولند وارکرافت به عنوان گیفت

ویژگی های نسخه شدولند

در بالا توضیح داده شد که زمانی که شما نسخه های بالا را خریداری می کنید یک سری ویژگی را به همراه دارد. متاسفانه این ویژگی برای نسخه استاندارد و عادی وجود ندارد. اما حین خرید نسخه Heroic و Epic به شما یک کاراکتر لول 50 هدیه داده می شود. طبق تحقیقات انجام شده بیشتر پلیر ها این دو نسخه را خریداری می کنند.

تحویل آنی خرید شدولند WAR CRAFT

یک ویژگی که گیفت کد 98 برای مشتریان دارد سریع بودن آن است. زمانی که شما شدولند را خریداری می کنید در سریع ترین زمان کدب ه دست شما می رسد. شما تنها با چند کلیک ساده می توانید اکانت شدولند خود را خریداری فرمایید. اما خرید از سایت گیفت کد 98 یک سری ویژگی خاص دارد که در ادامه برای شما خواهیم گفت.

خرید از گیفت کد 98

زمانی که شما حالا هر خریدی را از گیفت کد 98 کنید یک سری نکات مثبت برای شما به وجود می آید. نکات مثبت خرید از گیفت کد 98 عبارتند از:

 1. پشتیبانی 24 ساعته
 2. تحویل آنی
 3. دارای نماد اعتماد الکترونیکی
 4. ارائه خرید شما به بهترین شکل ممکن

4 مواردی بالا اصلی ترین نکات مثبت خرید از سایت گیفت کد 98 است. معمولا در کمتر سایت های موارد بالا مشاهده می شود. اگر به دنبال سایتی برای خرید شدولند می باشید می توانید به گیفت کد 98 مراجعه کنید.

خرید DLC موجود برای شدولند

می دانید که در سال 2021 هستیم و از سال 2019 یک سری بسته های الحاقی به وجود آمده است. همچنان شما می توانید برای خرید DLC های ارائه شده برای شدولند به سایت گیفت کد 98 مراجعه کنید. DLC ها یک سری ویژگی های خاص می باشد که باعث می شود اکانت شما برتر شود نسبت به دیگران. ارائه DLC ها نیز به صورت آنی می باشد و هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد.

نتیجه گیری

بهتر است که یک سخن پایانی را با شما عزیزان بزنیم. اگر به دنبال یک خرید آنی و با کیفیت می گردید بهترین گزینه برای شما خرید از گیفت کد 98 می باشد. اگر به دنبال خرید هر نسخه ای از بازی شدولند می باشید می توانید به سایت فروشگاهی ما مراجعه کنید. گیفت کد 98 سعی کرده است که ارزان تریم قیمت ها را برای مشتریان خود به وجود بی آورد. بعد از خرید بازی از گیفت کد 98 یک کد که حاوی اکتیو شدن شدولند می باشد به شما و ایمیل شما ارسال می شود.

سوالات متداول خرید شدولند وارکرفت

 1. چگونه می توان نسخه شدولند خود را اکتیو کرد؟
  شما می توانید به 2 صورت شدولند خود را اکتیو کنید اما راحت ترین راه برای اکتیو کردن شدولند مراجعه به کلاینت بتل نت می باشد.
 2. آیا فروشگاه گیفت کارد 98 ولت مربوط به بتل نت را نیز به فروش می رساند؟
  بله همچنان شما می توانید ولت مورد نظر برای بتل نت را نیز از سایت گیفت کد 98 خریداری فرمایید.
 3. بعد از خرید شدولند از گیفت کد 98 چه مدت زمان می برد تا سی دی کی بازی را ارئه دهد؟
  بعد از اینکه شما مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید همان لحظه سی دی کی شدولند برای شما و به ایمیل شما ارسال می شود.
 4. امکان ارزان شدن شدولند نیز وجود دارد؟
  بستگی به قیمت یورو دارد. اگر قیمت یورو کمتر شود گیفت کد 98 در سریع ترین زمان قیمت شدولند را برای مشتریانش کمتر می کند.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *