فارم گلد در وارکرافت

گلد در وارکرافت

فارم کردن گلد در وارکرافت

یکی از ویژگی های که بازی ورد اف وارکرافت دارد به دست آوردن گلد می باشد. به این شکل که شما می توانید گلد های داخل بازی را توسط یک سری روش خاص به دست بی آورید. بعد از اینکه شما موفق به فارم گلد در وارکرافت شدید می توانید این نوع گلد ها را به فروش برسانید. در طی چند سال گذشته یکی از اصلی ترین راه های کسب درآمد از بازی wow فارم گلد در وارکرافت بوده است. گلد در وارکرافت یکی از مهم ترین و ضروری ترین آیتم ها در بازی وارکرافت می باشد، چرا که اگر بخواهید آیتمی را برای هم تیمی های خود خریداری کنید می بایست از گلد ها استفاده کنید. یک سری راه های اصلی برای به دست آوردن گلد در وارکرافت وجود دارد که در بخش بعدی مطلب می خواهیم در مورد انواع راه های استخراج گلد در وارکرافت صحبت کنیم.

راه های به دست آوردن گلد در warcraft

معمولا در وارکرافت راه های به دست آوردن گلد زیاد است. اما هدف در این مطلب این می باشد که بهترین راه ها برای شما ارائه کنیم. راه های به دست آوردن گلد عبارتند از:

 1. کار روی مزرعه BoE شدولندز

  زمانی که اکسپنشن شدولندز عرضه شد مزرعه های BoE تبدیل شدند به یکی از بهترین مناطق برای فارم کردن گلد. برای اینکه شما بتوانید در این مناطق گلد مورد نظر را استخراج کنید نیازمند Druid و Shaman isjdn هستید. مخزن Shaman و تانک Druid یکی از نیازی ترین وسیله های شما خواهد بود، چرا که اگر به دنبال کسب طلای 50 هزار تا الی 200 هزارتا هستید می بایست این وسیله ها را در اختیار داشته باشید. اگر به دنبال سرعت بالای فارم گلد هستید باید DPS کار خود را برای Shaman و Druid بیشتر کنید.

 2. مزرعه Maldraxxus

  یکی دیگر از مزرعه های BoE مزرعه Maldraxxus است. شما می توانید به تنهایی با اختیار داشتن Druid فارم کردن گلد در وارکرافت را آغاز کنید. اما مهم ترین کاری که شما باید این وسط انجام دهید این می باشد که از طلسم Stellar drif استفاده کنید تا آسیب ها و خرابی های این مزرعه را از بین ببرید. تنها در یک صورت می توانید سرعت قطره ها را بیشتر کنید که اسلات ها را بیشتر بکشید.

 3. مزرعه isle of watchers

  از آسان ترین راه ها برای فارم گلد در وارکرافت مراجعه به این مزرعه است. این مزرعه در آزونای جنوبی واقع شده و یکی از منطقه های کمتر شناخته شده می باشد. شما می توانید با کشتن ارازل و اوباشی که در این منطقه وجود دارد در زمان کوتاهی به 4000 هزارتا گلد برسید. به این علت که این مزرعه را به عنوان یک منطقه نا شناخته شده یاد می کنند قالبا شما کمتر با کشاورزان گلد در وارکرافت روبرو می شوید. اگر به دنبال راحتی هرچه تمام تر خود هستید می توانید به این مزرعه یعنی isle of watchers مراجعه فرمایید.

 4. مزرعه Wintergrasp

  مزرعه وینتر گرسپ در منطقه لیچ کینگ ساخته شده هست. این منطقه به علت اینکه دارای معدن سنگ تیتانیوم و معدن سنگ سارونیت است تبدیل شده به یکی از بهترین مزارع فارم گلد در وارکرافت. از طرفی دیگر این زمین دارای قابلیت ساخت زمین ابدی، آتش ابدی و هوای ابدی است. یکی از علت های  معروف شدن این مزرعه سود آوری مناسب این منطقه برای پلیر ها می باشد.

  مزرعه وینتر گرسپ
  مزرعه Wintergrasp در وارکرافت
 5. کار روی مزرعه Iron Docks

  مزرعه آیرون داکس یک سیاه چاله هست که در شمال گورگروند واقع شده است. این سیاه چاله ظرفیت بالایی برای کشاورزی خام سریع WoW Gold دارد. برای یک دور کوتاه می توانید حدود 2000 تا 2500 و برای یک اجرای کامل حدود 6000 تا 6500 گلد را به دست بی آورید.  این مزرعه همانند مزرعه isle of watchers بسیار آسان است و فقط نیاز است کمی صبر به خرج دهید.

5 مورد بالا اصلی ترین راه برای فارم گلد در وارکرافت هستند.

برای خرید شدولند وار کرفت و گیم تایم 30 روزه به فروشگاه گیفت کد98 مراجعه فرمایید.

مزایا کسب گلد در word of warcraft

زمانی که شما گلد مورد نظر را به دست می آورید یک سری مزایا به وجود می آید. این مزایا عبارتند از::

 • خرید آیتم بازی
 • تبدیل گلد به واحد پولی
 • فروش گلد های مورد نظر
 • لول آپ شدن هیرو شما

4 مورد بالا اصلی ترین مزایا کسب گلد در وارکرافت است. همواره شما می توانید برای خرید گلد وارکرافت به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید.

طلای بازی
مزایا کسب گلد در وارکرافت

معایب کسب گلد در ورد آف وارکرافت

این درست که استخراج گلد و یا فارم کردن گلد در وارکرافت مزایا ای را به همراه دارد اما بهتر است که معایب این گلد ها را بدانید. معایب به دست آوردن گلد نسبت به مزایا آن کمتر است. اصلی ترین معایبی که برای فارم کردن گلد وارکرافت وجود دارد زمان بر بودن و سخت بودن آن است. معمولا در تمامی مراحل فارم گلد کار شما تا حدی سخت است و به همین دلیل است که کمتر افرادی سمت استخراج گلد وارکرافت می روند. اما از طرفی دیگر به طور معمول برای اینکه شما بتوانید گلد وارکرافت را به دست بی آورید می بایست حدود 2 الی 3 روز تمام وقت خود را روی فارم گلد قرار دهید.

با آموزش شغل در وارکرافت راه های کسب در آمد را در این بازی جذاب یادبگیرید.

بهترین کلاس های فارم گلد در وارکرافت

در حال حاضر بهترین کلاس های موجود فارم گلد در وارکرافت به 5 بخش تبدیل می شود. این بخش ها عبارتند از:

 1. Druid ها
  دروید ها به دلیل این که کاراکتر های سریع ای هستند می توانند برای جمع آوری گلد ها بسیار به شما کمک کنند. از طرفی دیگر دروید ها یک کلاس محبوب برای جمع آوری گلد ها نیز هستند. یکی از مزایا استفاده از دروید ها سرعت بالای آنها در مناطق AoE است.
 2. Hunter( شکارچی ها)
  شکارچیانی که دارای سرعت تنظیم شده اند و می توانند به راحتی بیش از 200 درصد به سرعت خود ادامه دهند تا در سریع ترین زمان ممکن گلد مورد نظر را به دست بیاورید. این شکارچیان در مناطق AoE بسیار مناسب هستند.
 3. Warrior
  یکی دیگر از کلاس های سریع که می تواند محتوا های قدیمی را با تنظیم سرعت و گردباد پاره کند.
 4. Monk (مونک)
  مونک نیز یکی دیگر از کلاس های محبوب برای فارم گلد در وارکرافت است و بیشتر در مناطق AoE به کار می رود.
 5. Rouge
  روگ ها یکی از کلاس ها فارم گلد وارکرافت است اما این را بدانید که این نوع کلاس برای فارم گلد زیاد مناسب نیست، ولی برای باز کردن قفل ها بسیار کار آمد هستند.
دروید و شکارچی
بهترین کلاس های فارم گلد در وارکرافت

نتیجه گیری فارم گلد در وارکرافت

در آخر به این جمع بندی می رسیم که چندین کلاس برای فارم گلد در وارکرافت وجود دارد. از طرفی دیگر برای اینکه شما بتوانید گلد مورد نظر در وارکرافت را کسب کنید می بایست تایم زیادی از خود را اهدا کنید. معمولا به علت اینکه کسب گلد کار زمان بری است کمتر افرادی سمت این کار می روند. از نظر ما منطقه isle of watchers یکی از مناسب ترین مزرعه ها برای کسب گلد در بازی وارکرافت است.

سوالات متداول فارم گلد در وارکرافت

 • آیا می توان برای خرید گلد به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه کرد؟
  بله شما می توانید برای خرید انواع گلد با تعداد بالا به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید.
 • آیا مکان های دیگر برای فارم گلد وجود دارد؟
  بله یک سری مکان های قدیمی برای فارم گلد همچنان وجود دارد اما دیگر کاربردی برای شما ندارد.
 • اصلی ترین دلیل برای فارم گلد در وارکرافت چیست؟
  اصلی ترین دلیل برای افرادی که فارم گلد را انجام می دهند فروش آن و خرید آیتم های مورد نظر است.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *