آموزش شغل های wow

اورک آشپز در وارکرافت

آموزش شغل های wow

برای اینکه شما بتوانید در wow به یک رشدی برسید نیازمند گلد هستید. اما اصلی ترین سوالی که این وسط وجود دارد این است که چطور باید به گلد رسید؟ برای اینکه شما بتوانید گلد مورد نظر برای خرید آیتم را به دست بی آورید می بایست به شغل های داخل بازی بپیوندید. در بازی ورد اف وارکرافت تعداد شغل های زیادی وجود دارد. اما در این بخش از مطلب می خواهیم در مورد آموزش شغل های wow با شما عزیزان صحبت کنیم. در بازی wow به صورت استاندارد 14 شغل وجود دارد که هر فردی می تواند در آنها شرکت کند. اما 3 تا از این شغل ها به شکل عمومی هستند و هر فردی با هر نژادی از هیروی خود می تواند در آن شرکت کند.

اگر طالب یادگیری فارم گلد هستید؛ ما به صورت تخصصی در مورد این موضوع توضیحاتی را ارائه دادیم که در مطلبی با همین عنوان در قسمت بلاگ سایت موجود می باشد.

شغل های عمومی wow

حال نوبت آن رسیده است که در مورد آموزش شغل های wow آن هم به شکل عمومی با شما عزیزان صحبت کنیم. این شغل ها به شکل زیر هستند:

شغل عمومی وارکرافت
شغل های عمومی WOW
 • باستان شناسی
  از اسمش مشخص است که باید در مورد تاریخ wow جستجو کنید. این گونه که شما در این شغل باید قطعه های تاریخی را جمع آوری کنید تا به یک قطعه کامل تبدیل شود. بعد از اینکه شما توانستید قطعه ها را کامل کنید برای شما یک صفحه به صورت متن باز می شود و می توانید بخشی از تاریخ wow را بخوانید. هنگامی که این قطعه ها به شکل کامل  درآمد شما مبلغی گلد را به دست می آورید. این نکته را نیز بدانید که این شغل از بازی در وارکرافت نیازمند زبان انگلیسی نسبتا خوبی است، و اگر شما زبان خوبی نداشته باشید امکان دارد کمی در لول آپ کردن اذیت شوید.
 • شغل Fishing
  ساده ترین شغلی که در بازی ورد آف وارکرافت وجود دارد شغل Fishing است. شما در این شغل باید به سمت دریا هایی بروید که در آن ماهی وجود دارد. شما می توانید با جمع آوری ماهی ها هلث و مانا خود را به صورت کامل پر کنید و نگرانی نداشته باشید. از اهمیت جمع آوری ماهی ها این است که در صورت کامل کردن منابع مورد نیاز شما به راحتی می توانید باس ها را از پا در بی آورید.
 • شغل پخت و پز (cooking)
  می توان گفت که شغل کوکینگ با شغل جمع آوری ماهی ها ترکیبی است. این گونه که شما می توانید پس از جمع آوری ماهی ها آن ها را بپزید و میل کنید. می توان گفت که شغل کوکینگ یک باف یک ساعته را روی شما قرار می دهد که باعث می شود دمیج، هلث، مانا شما افزایش یابد.

شغل های اصلی WORLD OF WARCRAFT

بهتر است که در این بخش بیشتر در مورد آموزش شغل های wow با شما صحبت کنیم. در اول صحبت گفته شد که این بازی دارای 14 شغل است. سعی می شود که اصلی ترین شغل های وارکرافت را به شما عزیزان بگویم. شما در این 11 شغل می بایست تنها 2 شغل را انتخاب کنید، چرا که این 11 شغل به 2 دسته تقسیم می شود و هر 2 شغل مکمل هم دیگر می باشند.

ورد اف وارکرافت بازی بسیار جالبی است، کسانی که می خواهند با این بازی اشنا شوند به مطلب معرفی جامع world of warcraft مراجعه نمایند.

 1. شغل جمع آوری داروی گیاهی

  این شغل به این صورت است که شما باید گیاهان موجود داخل بازی را جمع آوری کنید. حین آنکه شما این شغل را انتخاب می کنید می توانید گیاه های داخل بازی را مشاهده کنید. می دانید که این شغل دارای مکملی می باشد و بهترین مکمل های این شغل Alchemy و Inscription است.

 2. معدنچی(ماینر)

  درست است که اسمش این معنی را می دهد که باید در معدن کار کنید اما به این صورت نیست. شما هم می توانید داخل معدن و هم بیرون معدن کار جمع آوری سنگ ها را انجام دهید. این را در نظر بگیرید در این شغل سنگ های قیمتی و زینتی جمع آوری می شود که شما می توانید آن ها را به فروش برسانید. مکمل های این شغل Jewelcrafting و Engineering است.

  معدن چی در وارکرافت
  شغل معدن چی در وارکرافت
 3. Skinning (کندن پوست حیوانات)

  شما در این شغل باید به کشتن حیوانات و کندن پوست آنها بپردازید. در برخی حیوانات شما اول باید آن را به قتل برسانید و آیتم های داخل آن را به صورت کامل جمع آوری کنید و سپس به کندن پوست آن مراجعه کنید. حین اینکه شما این شغل را انتخاب کردید حیوانات داخل مپ ورد آف وارکرافت برای شما به نمایش در می آید. در آموزش شغل های wow مکمل شغل کندن پوست حیوانات فقط Leatherworking است.

 4. کیمیا گر

  یکی از محبوب ترین شغل های داخل بازی ورد آف وارکرافت کیمیا گر می باشد. این گونه که شما بعد از اینکه گیاه های مورد نظر را جمع آوری کردید می توانید دارو هایی را بسازید. بعد از اینکه کار ساخت دارو تمام شد شما می توانید آن ها را به دیگر پلیر ها بفروشید. این فروختن باعث می شود که شما گلد مورد نظر را به دست بی آورید.

 5. شغل آهنگری

  شغل آهنگری همان طور که از اسمش پیداست شما باید در بازی صلاح های نزدیک زن بسازید. این نوع صلاح ها برای کسانی مناسب است که هیرو های افراد به شکل Plate پوش هستند. پلات پوش ها مانند واریور، پالادین، دث نایت می باشند. معمولا مکمل این شغل معدنچی ها هستند که بسیار باهم دیگر ترکیب مناسبی هستند.

 6. شغل مهندسی

  در آموزش شغل های wow شغل مهندسی یکی دیگر از شغل های وارکرافت است. این شغل به این گونه است که شما می توانید آیتم های را برای دیگر افراد بسازید. معمولا آیتم های که در ورد آف وارکرافت ساخته می شود برای PVP و PVE هستند. هر زمان که خواستید این شغل را در نظر بگیرید می بایست شغل معدنچی را هم انتخاب کنید. چرا که اصلی ترین مکمل این شغل معدنچی می باشد.

مهندسی ذر وارکرافت
شغل مهندسی در وارکرافت

6 مورد بالا اصلی ترین آموزش شغل های wow می باشد.

نتیجه گیری آموزش شغل های wow

در آخر به این جمع بندی می رسیم که بازی ورد آف وارکرافت دارای 14 شغل است. در بین این 14 شغل 3 شغل عمومی وجود دارد که هرکس می تواند آن را انتخاب کند. این نکته را از یاد نبرید که برای اینکه شما بتوانید گلد مورد نظر در بازی وارکرافت را به دست بی آورید می بایست شروع به کار کردن در بازی ورد اف وارکرافت کنید. اما هرگاه نیاز به گلد بیش از حد وارکرافت داشتید می توانید به فروشگاه گیفت کد 98 مراجعه فرمایید.

سوالات متداول آموزش شغل های wow

 • آیا امکان تغیر شغل وجود دارد؟
  خیر پس از اینکه شما شغل خود را انتخاب کردید دیگر نمی توانید آن را تغیر دهید.
 • آیا امکان کسب در آمد از بازی WOW توسط این شغل ها وجود دارد؟
  بله شما همچنین می توانید به این شغل ها یک نگاه کسب درآمد هم داشته باشید.
 • بهترین شغل برای انتخاب کردن کدام است؟
  مناسب ترین شغل در وارکرافت معدنچی است که کار آسانی را همواره در بر می گیرد.
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *