رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان

لول آپ در وارکرافت

رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان

برای اینکه شما بتوانید در بازی ورد آف وارکرافت شدولندز به لول 60 برسید راه های زیادی را می توانید در پیش بگیرید. اما مهم ترین نکته ای که این وسط وجود دارد رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان در وارکرافت به چه صورت است. شما می توانید مراحل مناسبی را برای لول آپ شدن در نظر بگیرید. این گونه که یکی از اصلی ترین راه ها برای شما فارم کردن می باشد.

برای اینکه شما بتوانید سریعا به لول 60 برسید می بایست زمان زیادی را صرف بازی کردن کنید، چرا که این بازی دارای مراحل و کوئست های زیادی است. در ادامه می خواهیم راه های مختلفی را برای لول آپ شدن به شما عزیزان بگوییم.

انواع راه ها برای لول آپ در بازی ورد آف وارکرافت

 1. فارم کردن

  یکی از ساده ترین اما در عین حال بهترین راه برای لول آپ شدن فارم کردن است. این گونه که شما می توانید با هیرو و نژاد مورد نظر خود کار فارم کردن را آغاز کنید. یکی از مزایای فارم کردن در بازی ورد آف وارکرافت علاوه بر لول آپ شدن کسب گلد در این بازی است.

  رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان توسط فارم کردن
  فارم کردن در وارکرافت
 2. استفاده از سرور های pve

  دیگر راهی که برای لول آپ شما وجود دارد این است که سرور های غیر از pvp استفاده کنید. معمولا این روش یکی از ساده ترین راه ها برای لول آپ کردن خود است.

 3. استفاده از کلاس های دمیج بالا

  دیگر راهی که برای رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان برای شما وجود دارد استفاده از کلاس های دمیج بالا می باشد. این گونه که شما می توانید برای رسیدن به لول 60 در بازی کلاسیک ورد آف وارکرافت استفاده کنید کلاس های دمیج بالا است. این کلاس ها باعث می شود که قدرت کاراکتر شما افزایش یابد و راحت تر بتوانید لول آپ را انجام بدهید. کلاس های مانند روگ، میج، هانتر و وارلاک گزینه مناسبی برای این کار است.

 4. خارج شدن از منطقه اصلی شروع بازی

  تمامی پلیر ها همانند شما هستند و می خواهند که در سریع ترین زمان کوئست های بازی را انجام بدهند که به لول مورد نظر برسند. توصیه ما به شما این است که به فرض مثال اگر کلاس اورک را انتخاب کرده اید بهتر است که از منطقه valley of trials خارج شوید و به منطقه های دیگری بروید که سریعا و بدون دردسر کوئست های بازی را انجام دهید.

 5. بازی به شکل انفرادی

  معمولا زمانی که افراد به مرحله انتخاب کلاس میرسند سریعا کاراکتر های هیلر و تانک را انتخاب می کنند. اما اگر به دنبال توصیه ما هستید و می خواهید که در سریع ترین زمان به لول 60 برسید بهتر است که کاراکتر های DPS را انتخاب کنید. بازی به صورت انفرادی باعث می شود که شما بهتر و سریع تر کار لول آپ کردن را انجام دهید.

  تنها بودن در وارکرفت
  بازی به شکل انفرادی در وارکرافت
 6. انجام کوئست های بازی

  بیشترین راهی که افراد همیشه برای رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان انجام می دهند این است که کوئست های که داخل بازی است را انجام می دهند. معمولا این کوئست ها دارای تعداد زیادی است که شما می توانید انتخاب کنید کدام از کوئست را انجام دهید.

 7. کشتن Enemy در طول مسیر

  همانطور که میدانید زمانی که شما وارد انجام مراحل کوئست های بازی می شوید در برخی مواقع دشمنان سر راه شما قرار می گیرند. اگر به دنبال این هستید که علاوه بر لول آپ در انجام کوئست ها طور دیگری لول آپ شوید کشتن دشمان ها بهترین راه است. می توان گفت که کشتن دشمنان با رد کردن کوئست ها یک لول آپ کاملا ترکیبی است که شما می توانید از این  2 بهره کامل را ببرید.

مزایا Level Up در وارکرافت

زمانی که شما کار لول آپ شدن را انجام می دهید یک سری مزایا خاص به وجود می آید. این مزایا عبارتند از:

 • بالا تر رفتن لول اکانت شما
 • حرفه ای تر شدن شما
 • بهتر شدن سبک گیم پلی شما
 • ارزشمند تر شدن اکانت شما
 • یادگیری نحوه لول آپ شدن

تمامی مورد های بالا اصلی ترین مزایا برای لول آپ کردن است.

موفقیت در لول آپ کردن وارکرافت
مزایای لول آپ در وارکرافت

کسب درآمد توسط Level up wow

اگر به دنبال کسب درآمد بازی از وارکرافت هستید می توانید از راه لول آپ کردن اقدام کنید. این گونه که شما می توانید اکانت های پلیر های دیگر را بگیرید و به کار لول آپ کردن بپردازید. معمولا در ایران اصلی ترین راه برای کسب درآمد در بازی ورد آف وارکرافت همین لول آپ کردن اکانت ها است. اما این را از یاد نبرید که لول آپ کردن کار هر کسی نیست و معمولا افرادی در این راه موفق هستند که وقت زیادی را صرف این بازی کنند.

برخی از مناطق مختلف برای Level Up

بازی ورد آف وارکرافت ساخته شده از چندین مناطق ساخته شده است. اما می خواهیم ما به شما اصلی ترین مناطق برای لول آپ کردن در بازی وارکرافت را به شما ارائه کنیم، با ما همراه باشید.

 • منطقه Dun Morogh: لول آپ در این منطقه فقط برای Alliance هستش و شما می توانید در این منطقه اکانت خود را 20 لول آپ کنید.
 • منطقه Eversong Woods: این منطقه برای Horde می باشد و همانند بالا می توانید 20 تا لول آپ کنید اکانت خود را
 • منطقه Duskwood: این منطقه مناسب نژاد Alliance هستش که می توانید بین 20 الی 60 لول اکانت خود را بالا ببرید.

3 منطقه بالا اصلی ترین منطقه برای لول آپ کردن خود هستش.

نتیجه گیری رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان

در آخر به این جمع بندی میرسیم که اصلی ترین راه برای رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان در وارکرافت انجام کوئست های داخل بازی می باشد. این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که برای اینکه شما بتوانید اکانت خود را به لول 60 برسانید می بایست وقت زیادی را صرف بازی کردن کنید.

سوالات متداول رسیدن به لول 60 در سریع ترین زمان

 1. آیا مناطق دیگری برای لول آپ کردن وجود دارد؟
  بله یک سری مناطق دیگر نیز برای لول آپ کردن وجود دارد که قدیمی شده است اما همچنان می توانید کار لول آپ را در انجام دهید، یکی از مناطق دیگر لول آپ منطقه Durotar هستش.
 2. آیا فروشگاه گیفت کد 98 کار لول آپ را نیز انجام می دهد؟
  بله اگر شما وقت کافی برای لول آپ کردن را ندارید می توانید این کار را به فروشگاه گیفت کد 98 بسپارید.
 3. آیا می توان هنگام لول آپ کردن گلد هم به دست آورد؟
  بله در برخی از مراحل می باشد که شما می توانید علاوه بر لول آپ گلد مورد نظر را نیز به دست بی آورید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *