وارکرافت برای اندروید

وارکرفت اندروید

وارکرافت برای اندروید

بعد از اینکه بازی وارکرافت محبوب شد سازندگان این بازی تصمیم بر این گرفتند که این نسخه از بازی را برای اندروید نیز انتشار دهند. در حال حاضر اصلی ترین نسخه وارکرافت برای اندروید وارکرافت 3 یا همان Warcraft 3 Frozen Throne می باشد. برا اینکه شما بتوانید این بازی را انجام دهید نیازمند یک سیسیتم نسبتا قوی برای موبایل خود باید باشید. همان طور که می دانید داستان این بازی به این صورت است که از یک بخش استراتژیک ساخته شده است. می توان گفت که محبوب ترین بازی استراتژیکی که وجود دارد همین وارکرافت برای اندروید می باشد.

داستان بازی وارکرافت 3

بهترین نکته مثبتی که بازی وارکرافت برای اندروید دارد این است که داستان آن کاملا با داستان کامپیوتری اش یکی می باشد. اگر به دنبال توصیه ما هستید و یک سرگرمی کاملا خوب را می خواهید می توانید از بازی وارکرافت اندروید استفاده کنید. داستان بازی واکرافت 3 از آنجایی اغاز می شود که جنگ اصلی میان اورک ها و انسان ها می باشد. انسان ها بر این تلاشند که بتوانند قلمرو اورک ها را مورد تصاحب قرار دهند. نام بازی وارکرافت برای اندروید همان تخت یخ زده است. این بازی در سال 2003 برای اولین بار برای کامپیوتر عرضه شد.

وارکرافت 3
نسخه دوبله فارسی وارکرافت 3

 

انواع سیستم عامل برای نصب بازی warcraft 3

2 سیستم عامل اصلی وجود دارد برای اینکه شما بتوانید بازی وارکرافت را نصب کنید. سیستم عامل های مورد نیاز برای نصب وارکرافت عبارتند از :

 1. کامپیوتر
  می توان گفت که هیچ لذتی از این بالا تر نیست که شما بتوانید بازی استراتژیک را در کامپیوتر انجام دهید. بنابراین شما می توانید وارکرافت 3 یعنی تخت یخ زده را برای کامپیوتر خود نصب کنید اما این نکته را بدانید که نیازمند یک سیستم حد وسط هستید.
 2. گوشی اندروید
  از طرفی دیگر اندروید نیز یکی دیگر از سیستم عامل های نصب وارکرافت 3 است. شما به راحتی می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید و سپس روی گوشی خود نصب کنید. زمانی که شما این بازی را دانلود کردید نیازمند این هستید که کرک بازی را نیز برای اندروید نصب کنید.

حجم بازی وارکرافت برای اندروید

ببینید بازی وارکرافت اندروید به صورت کلی حجم زیادی ندارد و شما می توانید به راحتی آن را نصب کنید. معمولا حجم این بازی بین 1 الی 2 گیگ می باشد. این را نیز بدانید که خود بازی کم تر از 200 مگ است و آن کرک بازی است که 1 گیگ است.

برای شروع بازی ورد اف وارکرافت ابتدایی ترین کاری که باید انجام دهید خرید گیم تایم و شدولند است برای این کار بهتر است به صفحه محصولات فروشگاه گیفت کد98 رفته و خرید خود را در انجا انجام دهید.

اندروید مورد نیاز برای نصب وارکرافت 3

برای اینکه شما بتوانید این بازی را رو گوشی خود نصب کنید نیازمند این هستید که از گوشی های جدید برخوردار باشید. این بازی نیازمند این است که اندروید گوشی شما بالا تر از 5 باشد. در صورتی که اندروید گوشی شما پایین تر از این باشه شما نمی توانید این بازی را نصب کنید به علت اینکه اندروید شما قدیمی است و نمی تواند بازی را برای شما اجرا کند.

مولتی پلیر وارکرافت 3

اصلی ترین سوالی که همواره گیمر ها از خود می کردند در مورد بازی وارکرافت 3 در اندروید این بوده است که آیا این بازی دارای قابلیت مولتی پلیر است؟ در جواب باید گفت، این گونه که همانند نسخه کامپیوتر آن می توانید آن را آنلاین بازی کنید. از طرفی دیگر قابلیت خوبی که این بازی دارد این است که شما می توانید با دوستان و نزدیکان خود برای سرگرمی این بازی را انجام دهید.

آنلاین بازی کردن وارکرافت
مولتی پلیر وارکرافت 3

نحوه گروهی بازی کردن وارکرافت 3 در اندروید

اگر می خواهید که شما آن دسته از افرادی باشید که وارکرافت 3 اندروید را به صورت LAN با یک دیگر بازی کنید می بایست به یک اینترنت وصل باشید. سپس بعد از آن یکی از افراد گروه باید یک Host جدیدی را بسازد، از طرفی دیگر افراد باید به هاست ساخته شده بپیوندند. در این صورت می باشد که شما می توانید این بازی را به صورت گروهی انجام دهید.

حال بهتر است برسیم سر سوپرایز اصلی. اگر می خواهید بدانید که امکان این وجود دارد که آیا می توانید این بازی را به زبان فارسی انجام بدهید یا خیر باید بگویم که بله. بعد گذشت 1 سال از اینکه این بازی برای اندروید نیز به وجود آمد نسخه دوبله شده این بازی نیز عرضه شد. می توان گفت بهترین اتفاقی که می توانست برای گیمر ها به وجود بی آید همین دوبله شدن این بازی بود.

گروهی بازی کردن وارکرافت
نحوه گروهی بازی کردن وارکرافت 3

مزایا نصب Addons در وارکرافت شدولندز برای پلیر هایی که در این بازی به دنبال راحتی هستند بسیار مناسب است و در نحوه بازی کردن و انجام بازی انها بسیار تاثیر گذار است.

رده سنی بازی وارکرافت 3 اندروید

رده سنی که برای این بازی قرار داده شده است 12+ می باشد. اما این بازی را نیز خردسالان نیز می توانند انجام دهند. یک توصیه ای که می توانیم به شما عزیزان بکنیم این است که این بازی می تواند کمک شایانی بر اینکه کودک شما کار گروهی را یاد بگیرد نیز می کند. این بازی یک بازی استراتژیک است که به صورت گروهی و تک نفره است. به صورت کلی می توان گفت که این بازی هیچ تاثیر مخربی بر روی اعصاب و روان فرزند شما ندارد.

نتیجه گیری وارکرافت برای اندروید

در آخر به این جمع بندی می رسیم که برای این که شما بتوانید این بازی را انجام دهید نیازمند گوشی اندروید بالا تر از 5 هستید. این بازی یک بازی استراتژیک که باعث می شود کودک خرد سال شما کار تیمی و انفرادی را یاد بگیرد. حجم این بازی چیزی معادل 1 گیگ الی 2 گیگ می باشد و می توان گفت در برابر کیفیتی که به شما ارائه می کند هیچ می باشد. برای اینکه شما بتوانید این بازی را با نزدیکان خود انجام دهید نیازمند یک مودم هستید تا بتوانید به هم دیگر متصل شوید. در طی این چند سال گذشته این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک می باشد.

سوالات متداول وارکرافت برای اندروید

 • آیا می توان زبان اصلی این بازی را نیز دانلود کرد؟
  بله شما می توانید از انواع سایت های مورد نظر این بازی را به صورت زبان اصلی دانلود کنید.
 • آیا بازی وارکرافت برای اندروید رایگان است؟
  بله این بازی کاملا رایگان است و تنها نسخه بازی که از طرف وارکرافت پولی است وارکرافت شدولندز است.
 • از کجا می توان بازی وارکرافت اندروید را دانلود کرد؟
  شما می توانید با مراجعه به انواع سایت های خارجی این نسخه از بازی را دانلود کنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *