چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده

بازسازی وارکرافت ریفورججد

چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده

بهترین اتفاقی که قرار بود برای گیمر های وارکرافت به وجود بی آید در حال رخ دادن بود. در سال 2018 بلیزارد اعلام کرد که قرار است نسخه باز سازی شده وارکرافت III به زودی عرضه شود. در سال 2020 که این بازی عرضه شد می توان گفت به شدت یکی از بد ترین نسخه های بازی وارکرافت بود. در سال های قبل نیز بازی های وارکرافت بازسازی شده بودند اما بازسازیی وارکرافت III نسبت به قبلی ها یک نتیجه بد بود. این گونه که از 10 امتیاز قرار داده شده برا این بازی تنها 0.6 دهم امتیاز توسط این بازی کسب شد. در ادامه می خواهیم در مورد اینکه چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت III اضافه شده صحبت کنیم.

خصوصیات ریفورجد
چه خصوصیاتی در بازساز وارکرافت 3 اضافه شده

شکست وارکرافت ریفورجد

بازی وارکرافت ریفورجد اسم جدید وارکرافت III بود. این بازی بر خلاف تصورات گیمر ها ساخته شد و باعث شد که در همان روز اول یک پوینت بسیار منفی را دریافت کند. اما علت اینکه این بازی شکست خورد چه بود؟ می توان گفت که اصلی ترین دلیلی که برای دریافت امتیاز منفی بازی وارکرافت ریفورجد وجود داشت این بود که در همان زمان راه اندازی این بازی غیر قابل پخش بود. یکی دیگر از دلایل شکست خوردن وارکرافت ریفور جد شکست در صفحه مبارزات بود. اما این تنها دلیلی بر دریافت امتیاز منفی نبود بلکه هزاران مشکل برای اتصال به بخش مولتی پلیر بازی نیز وجود داشت.

طبق تحقیقات انجام شده همواره یکی از شرکت های که باعث شده است اکتیویژن امتیازش خراب شود همین شکست وارکرافت ریفورجد بود. بیشتر افراد این سوال را در ذهن خود داشتند که چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت III اضافه شده تا اینکه این بازی را اجرا کردند و با مشکلات اساسی رو به رو شدند.

مشکلات اساسی بازی وارکرافت

انواع مشکلات گیم
مشکلات بازی وارکراف III بازساز شده

چندین مشکل اساسی در این بازی به وجود آمد که باعث شد شرکت بلیزارد با یک شکست سنگین رو به رو شود. این مشکلات عبارتند از:

 1. تصویر غیر واقعی از بازی وارکرافت ریفورجد
  روز اول که تریلر این بازی انتشار داده شد همه افراد تعجب زده از این بازی زیبا شدند، اما بعد از انتشار این بازی از زمین تا آسمان این تصویر با فیلمی که به صورت تریلر ارائه داده بودند فرق داشت. برای اینکه این تفاوت را شما بتوانید مشاهده کنید کافی است با فیلم ارائه شده در مورد بازی وارکرافت ریفورجد را با خود بازی مقایسه کنید.
 2. مشکل اتصالات بازی
  بازی همانطور که دارای مشکلات گرافیکی بود دارای مشکلات اینترنتی و اتصالاتی نیز بود. از طرفی دیگر حین بازی کردن این بازی بلیزارد دست به تغییر در موارد حقوقی بازی خود نیز زده است. این گونه برای هر فرد یک سری موارد حقوقی به صورت جداگانه و شخصی صورت گیرد.
 3. برنامه نویسان بد
  یکی دیگر از مشکلات اساسی داخل بازی این می باشد که برنامه نویسان خوبی را استخدام نکرده اند. می توان گفت که بیشتر صحنه های سفارشی این بازی مانند استارکرافت است. این گونه که صحنه های سفارشی که داخل بازی وجود دارد فقط از بین می رود. بیشتر برنامه نویسان بلیزارد آن دسته از افرادی می باشند که از ابزار های استفاده می کنند که نمی توانند به آن مالکیت کامل را داشته باشند.

در بالا 3 تا از اصلی ترین مشکلاتی که برای وارکرافت ریفورجد وجود داشت را برای شما عزیزان ذکر کردیم. این 3 موارد اصلی ترین عامل برای امتیاز بد دریافت شده توسط کاربران بوده است.

اگر مایل هستید تا در مورد بازی وارکرافت و نقد و بررسی shadowlands اطلاعات کسب نمایید به قسمت وبلاگ مراجعه کنید.

نکات ارائه شده در این بازی توسط شرکت بلیزارد

بعد از اینکه خبر بازسازی وارکرافت III به بازار عرضه شد شرکت بلیزارد یک سری از نکات مثبت این بازی را اعلام کرد. این نکات به صورت زیر بود:

 1. رفع مشکلات گرافیکی بازی

  مشکلات گرافیکی
  مشکلات گرافیکی بازی وارکرافت III بازسازی شده
 2. بهبود صدای بازی
 3. رفع مشکل اتصال به بازی
 4. کنترل مپ و مسابقاتی برای بازی

تمامی مورد های بالا نکاتی بود که از شرکت بلیزارد برای این بازی ارائه شد. اما بعد از اینکه این بازی عرضه شد تمام نکاتی که در بالا گفته شد به صورت برعکساعمال شد. از مشکلات گرافیکی گرفته تا مشکلاتی که برای صدای بازی به وجود آمد. سوال کاربران این بود که چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده است که انقدر جالب به نظر می آید؟ در جواب باید گفت هیچی!. همان بازی تنها با یک سری تغیرات کاملا بد تر. اگر به دنبال توصیه ما هستید هیچ گاه این بازی را امتحان نکنید چرا که شما را از بازی وارکرافت دل زده می کند. یک فکر دیگری که شرکت بلیزارد داشت این بود که نمی خواستند بازی طراحی کنند که همانند دوتا2 بشود. دوتا2 تبدیل شده است به یکی از بهترین بازی های وارکرافت.

امتیاز دریافت شده بازی وارکرافت III

در بالا گفته شد که امتیاز بازی از 10 هزار امتیار تنها 0.6 امتیاز دریافت شد. خدا می دونه که اون کسایی که به این فاجعه رای مثبت دادند چه افرادی بودند. نکته خنده داری که این وسط وجود دارد این است که این 10 هزار رای که برای یک بازی در سایت متاکریتیک ثبت شده است یک رکورد است. اما یک رکورد خوب نه بلکه فاجعه بار XD. این فاجعه که در سایت متاکریتیک به وجود آمده است به این علت بود که انتظاری که کاربران از بازسازی وارکرافت III وجود داشت برعکس تمامی آن در آمد و باید منتظر ماند و دید بلیزارد چه فکری برای این بازی فاجعه بار می کند.

نتیجه گیری چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده

در آخر به این جمع بندی می رسیم انتظار های افراد از اینکه چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده کاملا برعکس واقع شد. همین دلیل باعث شد که امتیاز این بازی از 10 هزار امتیاز تنها بتواند 0.6 دهم این امتیاز را کسب کند. اگر که می خواهید تجربه جدیدی از بازی وارکرافت را به دست بی آورید می توانید وارکرافت شدولندز را بازی کنید. این نکته را در نظر بگیرید که برای بازی کردن وارکرافت شدولندز نیازمند خرید گیم تایم هستید.

سوالات متداول چه خصوصیاتی در بازسازی وارکرافت 3 اضافه شده

 • آیا امکان دارد مشکلات این بازی در آینده فیکس شود؟
  بله شرکت بلیزارد این عذر خواهی را از گیمر ها کرد و قول داد که در سریع ترین زمان مشکلات مربوط به بازی فیکس شود.
 • اصلی ترین مشکل مربوط به گیم وارکرافت ریفورجد چیست؟
  می توان گفت که اصلی ترین مشکل برای این بازی مشکلات گرافیکی و صدای بازی است.
 • آیا می توان از این بازی به عنوان کسب تجربه استفاده کرد؟
  در جواب باید گفت که خیر زیرا که چیز مفیدی در این بازی نهفته نشده است جز اعصاب خوردی.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *